Menu

خوش آمدید

دوازدهمین دوره از مسابقات سالانه بین المللی ربوکاپ آزاد ایران از ​۱۶ تا ​۱۸ فروردین ماه ۱۳۹۶ و در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. کمیته ملی ربوکاپ ایران و دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به عنوان برگزار کنندگان این مسابقات مفتخرند که به یاری خداوند متعال و حمایت محققین جوان کشور توانسته اند بیش از یک دهه در خدمت علاقه مندان و فعالین رباتیک باشند. ما همه تلاشمان را به کار خواهیم بست تا این دوره از مسابقات را با شکوه تر برگزار نماییم و محیطی مناسب را جهت ارایه و تبادل دستاوردهای علمی در زمینه های هوش مصنوعی و رباتیک برای شرکت کنندگان محترم فراهم آوریم.

آخرین اخبار

تسهیلات ویژه بنیاد ملی نخبگان

در کمال مسرت به اطلاع کلیه‌ی اعضای محترم کمیته ملی، شرکت کنندگان و مقام آوران مسابقات ربوکاپ می رساند پس از پیگیری‌های چند ساله و حمایت‌های دولت محترم، معاونت محترم علمی ریاست معزز جمهوری و بنیاد محترم نخبگان، خوشبختانه پس از بررسی های کارشناسی و حسب تصویب کمیسیون دائمی هیات امنای بنیاد ملی نخبگان، بخش های دانش آموزی و دانشجویی مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران به عنوان یکی از مصادیق رویدادهای نخبگانی به تایید بنیاد ملی نخبگان رسیده است.

سال نو مبارک

فرارسیدن سال نو و آغاز بهار را صمیمانه خدمت همه شرکت کنندگان عزیز تبریک می گوییم و برایتان آرزوی سلامتی و موفقیت داریم.

تمديد مهلت پرداخت هزينه ثبت نام

مهلت پرداخت هزينه ثبت نام به مدت يك هفته تا تاريخ ٢٧ اسفند ماه تمديد گرديد.

ثبت نام نهايى

مهلت ثبت نام نهايى جمعه اين هفته (٢٠ اسفند) به پايان خواهد رسيد. لطفا فراموش نفرماييد كه اعضاى تيم خود را ثبت نام بنماييد و ديكته اسامى را بازبينى نماييد. در صورت تصميم مبنى بر تمديد اين مهلت، اعلام خواهيم كرد.