Qualified Teams

  Team Name Team Leader Affiliation Country
1 Allameh Tabatabaei Amin Zahedi دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی واحد میرداماد Iran
2 Barcode-TRI mohammad javad hadavand تکنوروبیران Iran
3 RoboF8 SOODABEH MAHASANI دبيرستان فرزانگان 8(دوره دوم) Iran
4 Sadra Robot 6 REZA MAHZOONIE آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا Iran
5 NOISE Ali Kadkhodayan پژوهشسرای شهید شهریاری اصفهان Iran
6 F3-JSOT sanaz masoumi motafegh دبیرستان فرزانگان 3 تهران Iran
7 Eslam sanaz masoumi motafegh دبیرستان دوره اول سلام اسلام Iran
8 FMC-Fast Kiarash Amirmozafari Sabet Farzanegan II Iran
9 JST ahmad mojdehi دبیرستان دوره اول استعدادهای درخشان میرزاکوچک Iran
10 SRT ahmad mojdehi Rasht MirzaKoochak SecondaryHighSchool Iran
11 Ares mahdieh kargaran دبیرستان فرزانگان 1 تهران Iran
12 Otatops-F4 mina yahyavi دبیرستان متوسطه1 فرزانگان4 Iran
13 Sina_OW Mozhan Rostami Tehrani Aboualisina High School Iran
14 SaEeB Soheil Beigi Saeb Research Center Iran
15 Barman Amir Hosein Keighobadi شرکت فن گستران رباتیک بارمان Iran
16 نصف جهان Ali Hajighasemi دبيرستان شهيداژه اي يك دوره ي دوم Iran
17 AMOS Amirhosein Parisay دبیرستان سلام شهید زین الدین Iran
18 Helli 4Ce Mohammad Mahdi Shirazi Allame Helli 4 Iran
19 مجتمع فرزانگان mahdieh kargaran مجتمع فرزانگان تهران دوره دوم Iran
20 Intelligents-F4 mina yahyavi دبیرستان متوسطه 2 فرزانگان4 Iran
21 ReBorn Meysam Yahyayi دبیرستان امام هادی علیه السلام Iran
22 سرو pouya pakarian دبیرستان علامه حلی ده Iran
23 2050 mahdi zarin eghbal مجتمع آموزشی هدایت قم Iran

Pre-Registered Teams

  Team Name Team Leader Affiliation Country
1 Allameh Tabatabaei Amin Zahedi دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی واحد میرداماد Iran
2 Barcode-TRI mohammad javad hadavand تکنوروبیران Iran
3 hidden demo arash kamali آموزشگاه هوش مصنوعی Iran
4 Robo Junior Soheil Beigi - Iran
5 RoboF8 SOODABEH MAHASANI دبيرستان فرزانگان 8(دوره دوم) Iran
6 Sadra Robot 6 REZA MAHZOONIE آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا Iran
7 ماست موسیر احمد مژدهی دبرستان دوره اول تیزهوشان میرزاکوچک Iran
8 NOISE Ali Kadkhodayan پژوهشسرای شهید شهریاری اصفهان Iran
9 F3-JSOT sanaz masoumi motafegh دبیرستان فرزانگان 3 تهران Iran
10 Eslam sanaz masoumi motafegh دبیرستان دوره اول سلام اسلام Iran
11 FMC-Fast Kiarash Amirmozafari Sabet Farzanegan II Iran
12 FMC-Omega aida ahmadi Farzanegan II Iran
13 JST ahmad mojdehi دبیرستان دوره اول استعدادهای درخشان میرزاکوچک Iran
14 علامه حلی 10 Ali Homayounpour دبیرستان علامه حلی 10 Iran
15 SRT ahmad mojdehi Rasht MirzaKoochak SecondaryHighSchool Iran
16 Ares mahdieh kargaran دبیرستان فرزانگان 1 تهران Iran
17 Intelliget-F4 mina yahyavi دبیرستان متوسطه 2 فرزانگان4 Iran
18 Otatops-F4 mina yahyavi دبیرستان متوسطه1 فرزانگان4 Iran
19 Sina_OW Mozhan Rostami Tehrani Aboualisina High School Iran
20 SaEeB Soheil Beigi Saeb Research Center Iran
21 Barman Amir Hosein Keighobadi شرکت فن گستران رباتیک بارمان Iran
22 نصف جهان Ali Hajighasemi دبيرستان شهيداژه اي يك دوره ي دوم Iran
23 AMOS Amirhosein Parisay دبیرستان سلام شهید زین الدین Iran
24 Helli 4Ce Mohammad Mahdi Shirazi Allame Helli 4 Iran
25 espadana asgharali movazi free Iran
26 مجتمع فرزانگان mahdieh kargaran مجتمع فرزانگان تهران دوره دوم Iran
27 Intelligents-F4 mina yahyavi دبیرستان متوسطه 2 فرزانگان4 Iran
28 Anonymous Soheil Sheikh Ahmadi دبیرستان شهید مدنی یک تبریز Iran
29 ReBorn Meysam Yahyayi دبیرستان امام هادی علیه السلام Iran
30 سرو pouya pakarian دبیرستان علامه حلی ده Iran
31 اسپینر Alireza Alaei شرکت مخابرات استان اصفهان Iran
32 RTEH Danial Parvaresh دبیرستان دوره دوم شهید اژه ای1 اصفهان Iran
33 2050 mahdi zarin eghbal مجتمع آموزشی هدایت قم Iran

Results

Day 1
Day 2
Day 3